Medarbeidere

Utleie: Åshild Pettersen
Tlf. 472 75 270
ashild74pettersen@gmail.com

Barne- og Tweenskirka: Hanna T. Bylund Severinsen
Tlf. 918 74 704
hanna@sognemisjonskirke.no

Reset dansegruppe: Marianne Benjaminson
Tlf. 977 64 571

Minior barneforening: Britt-Elin Larsen
Tlf. 9481 56 554

Titus betweensarbeid: Aril Bakkevold
Tlf: 936 42 925
titus@sognemisjonskirke.no

Garasjen ungdomsarbeid:  Silje Maria Bakkevold og Sofie Bestul
Tlf: 418 52 707 (Silje Maria), 991 27 304 (Sofie)
garasjen@sognemisjonskirke.no

Tentro konfirmasjonsarbeid: Janette Kleivset
Tlf: 454 20 701
tentro@sognemisjonskirke.no

Fotballgruppa: Bjørn Severinsen 
bkseverinsen@gmail.com

Bønnemøte: Alinde Brenne
wenchealinde@gmail.com

Åpent Hus: Alie Roland
alie.roland@gmail.com

Ekteskapsarbeid: Anita Amble
anita.amble@gmail.com

Søgne Kristne Sang & Jaktlag: Øystein Olsrud 
oystein@elements.as

Forbederteamet: Berit Langenes
berit-r@langenes.no

Lovsangsteam: Martin Roland
marrola@online.no

Lydansvarlig: Mats Christiansen 
matsmyrchris@hotmail.com

Videoansvarlig: Arne Mikalsen 
arne@rethinklearning.no