Program

Vårprogrammet 2019, med forbehold om endringer.

 

VÅR 2019

KL.

TALER

MØTELEDER

BØNNEEMNER

LYD

LYS

BILDE

LOVSANG /

SANG

PYNTING

Tolking

FORBEDERE

HUSGR

NATTVERD/
INFO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

06.01

11.00

Elin Fagerbakke

Oddvin

 

 

Herolf

Alie m/team

 

 

Frode, Renate, Bente Steinar

5
Anne Torhild

Nattverd

13.01

11.00

Alle sammen

Hanna

 

 

Arne

Aslak og Emma

 

 

Olav, Per Alinde

6
Kurt Steinar

 

20. 01

11.00

Stephan Christiansen

Oddvin

 

 

 

Alie og Martin

 

 

Kurt Steinar, Åse, Monica

7
Morten

Barnevelsignelse L. og
M. Åros
India middag

22.01.

19.30

Menighetsmøte

Bjørn

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23.01.

20.00

Jentekveld

Kari

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26.01

12-17

Seminar om Israel med Sigve Bø

Sigtor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27.01

11.00

Oddvin
 

Bjørn

 

 

 

Husbandet m/Aslak

 

 

Øyvind, Kristin, Berit

8
Per Jørn

 

30.01.

19.30

Guttetreff
m/Kjell Tveter

Sigtor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02.02

13-16

Seminar Jens Petter
Tema: Slitesterk tro

Oddvin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03.02

10.00

12.30

 Jens P. Jørgensen

2 møter

Oddvin

Oddvin

 

 

 

Husbandet (Per Øyvind)

 

 

Frode, Renate; Bente, Steinar

11
Kristin V

(byttet m/ gr 9)

08.09

19.30

Vekkelse i Sør, søsknene Meland

Vekkelse i Sør

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09.02

19.30

Vekkelse i Sør, Søsknene Meland

Vekkelse i Sør

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.02

11.00

Søsknene Meland

Oddvin

 

 

 

Søsknene Meland


 

 

 Olav, Per, Alinde

9
Ida
 

Nattverd
India middag

10.02

19.30

Vekkelse i Sør, søsknene Meland

Vekkelse i Sør

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.02

11.00

Oddvin

Ida

 

 

 

Kari og Stein?

 

 

Kurt Steinar, Åse, Monica

12
Eivind

 

24.02

11.00

Eivind Arnevåg

Oddvin

 

 

 

Margritt Bakkevold

 

 

Øyvind, Kristin, Berit

14
Thor

 

26.02

19.30

Medarbeidersamling med Eivind Arnevåg

Bjørn

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03.03

11.00

Oddvin

Intromøte kl 13-14

Åshild

 

 

 

Alie og Martin

 

 

Frode, Renate, Bente, Steinar

1
Roald

India middag

Intro- serveres middag

06.03.

19.30

Guttetreff

Sigtor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.03

11.00

Alle Sammen møte

Hanna

 

 

 

Husbandet (Per Øyvind?)

 

 

Olav, Per, Alinde

2
Kristin R

Nattverd

10.03

19.30

Lovsangsmøte

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.03

11.00

Bjørn m/ungdom

Åshild

 

 

 

Kari og Stein?

 

 

Kurt Steinar, Åse, Monica

3
Truls

 

20.03.

20.00

Jentekveld Helen Kolb Hansen

Kari

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.03

11.00

Solfrid Q Natvig

Sofie

 

 

 

Alie og Martin

 

 

Øyvind, Kristin, Berit

5
Anne T

India middag
Medlemsopptakelse

27.03

19.00

Årsmøte

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29.03

 

19.30

Håkon Fagervik (Garasjen)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30.03

13.00

Seminar Håkon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

31.03

10.00

12.30

Håkon Fagervik

2møter

Oddvin

Oddvin

 

 

 

(Husbandet) Per Øyvind)

 

 

Frode, Renate, Bente, Steinar

6
Kurt S møte 2

 
 5 Anne T

møte 1

 

 

 

Gr 5-byttet med juni

07.04

 

11.00

Tormod

Ida

 

 

 

Margritt Bakkevold

 

 

Olav, Per, Alinde

7 Morten
 

Nattverd

10.04

19.30

Guttetreff
Bjørn Hinderaker

Sigtor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.04

11.00

Hanna, "Alle Sammen"-GT

 

 

 

 

Janette og Kjartan

 

 

Kurt Steinar, Åse, Monica

8 Per Jørn

India middag

14.04

19.30

Lovsangsmøte

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.04

19.30

Nattverdsamling

Skjærtorsdag

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.04

11.00

(1.påskedag)
Pål Helmersen

 

 

 

 

Emma og Garasjens lovsangsteam

 

 

Øyvind, Kristin, Berit

14 Thor

 

27.04

?

Israelsseminar
Dagsseminar med Charles Hansen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28.04

11.00

Oddvin

Åshild

 

 

 

Kari og Stein?

 

 

Frode, Renate, Bente, Steinar

9 Ida
 

 

05.05

11.00

Dag Ottar og Helen Hansen

 

 

 

 

Per Øyvind

 

 

Olav, Per, Alinde

11 Kristin V

Nattverd
India middag

08.05

20.00

Jentekveld

Åshild Bjørk Tønnesen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.05

10 30
13.00

Tentro gudstjeneste 2 stk

 

Oddvin

 

 

 

 

 

 

 

12 Eivind

 

19.05

11.00

Johnny Omland

 

 

 

 

Alie og Martin

 

 

Kurt Steinar, Åse, Monica

1 Roald

India middag

22.05.

19.30

Guttetreff, grillkveld

Sigtor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26.05

11.00

Alle sammen møte

 

 

 

 

Emma Bestul?

 

 

 Frode, Renate;

2 Kristin R

 

 

26.05.

19.30

Lovsangsmøte

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02.06

11.00

 

David Engebretsen

Oddvin

 

 

 

Per Øyvind

 

 

Øyvind, Kristin, Berit

3 Truls

Teamkveld?

09.06

11.00

Oddvin

Ida

 

 

 

Emma m/team

 

 

Olav, Per, Alinde


6 Kurt S

Nattverd

16.06

11.00

Kort møte, så Hellevika etter møtet kl 13

 

 

 

 

 

Alie og Martin

 

 

 

 

India middag?

23.06

11.00

Jørgen Kristiansen

 

 

 

 

Kari og Stein?

 

 

Kurt Steinar, Åse, Monica

7 Morten Aa

 

30/6

11.00

Oddvin

 

 

 

 

 

 

 

Øyvind, Kristin, Berit

8 Per Jørn?

 

Oppdatert