Program

Vårprogrammet 2019, med forbehold om endringer.

 

VÅR 2019

KL.

TALER

MØTELEDER

BØNNEEMNER

LYD

LYS

BILDE

LOVSANG /

SANG

PYNTING

Tolking

FORBEDERE

HUSGR

NATTVERD/
INFO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

06.01

11.00

Elin Fagerbakke

Oddvin

 

 

 

Alie m/team

 

 

Frode, Renate, Bente Steinar

5

Nattverd

13.01

11.00

Alle sammen

 

 

 

 

Aslak Bestul

 

 

Olav, Per Alinde

6

 

20. 01

11.00

Stephan Christiansen

Oddvin

 

 

 

Alie og Martin

 

 

Kurt Steinar, Åse, Monica

7

 

26.01

12-17

 

Seminar om Israel m/Sigve Bø

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27.01

11.00

Oddvin
 

 

 

 

 

 

 

 

Øyvind, Kristin, Berit

8

 

02.02

Kl 10-15?

Seminar Jens Petter

Oddvin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03.02

10.00

12.30

 Jens P. Jørgensen

2 møter

Oddvin

Oddvin

 

 

 

Husbandet (Per Øyvind)

 

 

Frode, Renate; Bente, Steinar

11

 

08.10

19.30

Vekkelse i Sør, søsknene Meland

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09.02

19.30

Vekkelse i Sør, Søsknene Meland

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.02

11.00

Søsknene Meland

 

 

 

 

Søsknene Meland


 

 

 Olav, Per, Alinde

9
 

Nattverd

10.02

19.30

Vekkelse i Sør, søsknene Meland

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.02

11.00

Oddvin

Ida

 

 

 

Kari og Stein?

 

 

Kurt Steinar, Åse, Monica

13

 

24.02

11.00

Eivind Arnevåg

Oddvin

 

 

 

 

 

 

Øyvind, Kristin, Berit

14

 

26.02

19.30

Medarbeidersamling med Eivind Arnevåg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03.03

11.00

 

 

 

 

 

Alie og Martin

 

 

Frode, Renate, Bente, Steinar

15

 

10.03

11.00

Alle Sammen møte

 

 

 

 

Husbandet (Per Øyvind?)

 

 

Olav, Per, Alinde

16 og 17

Nattverd

10.03

19.30

Lovsangsmøte

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.03

11.00

Solfrid? /Oddvin

 

 

 

 

Kari og Stein?

 

 

Kurt Steinar, Åse, Monica

 

 

24.03

11.00

Solfrid?/Oddvin

 

 

 

 

Alie og Martin

 

 

Øyvind, Krisitn, Berit

 

 

27.03

19.30

Årsmøte

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29.03

 

19.30

Håkon Fagervik (Garasjen)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30.03

10??

Seminar Håkon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

31.03

10.00

12.30

Håkon Fagervik

2møter

Oddvin

Oddvin

 

 

 

(Husbandet) Per Øyvind)

 

 

Frode, Renate, Bente, Steinar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

07.04

 

11.00

Tormod

Ida

 

 

 

Margritt Bakkevold

 

 

Olav, Per, Alinde

 

Nattverd

14.04

11.00

Alle sammen møte

 

 

 

 

Emma Bestul?

 

 

Kurt Steinar, Åse, Monica

 

 

14.04

19.30

Lovsangsmøte

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.04

19.30

Nattverdsamling

Skjærtorsdag

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.04

11.00

(1.påskedag)

 

 

 

 

 

 

 

Øyvind, Kristin, Berit

 

 

27.04

?

Israelsseminar
Dagsseminar med Charles Hansen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28.04

11.00

Oddvin

 

 

 

 

Kari og Stein?

 

 

Frode, Renate, Bente, Steinar

 

 

05.05

11.00

 

 

 

 

 

Per Øyvind

 

 

Olav, Per, Alinde

 

Nattverd

12.05

10.00

12.30

Tentro gudstjeneste 2 stk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19.05

11.00

Johnny Omland

 

 

 

 

Alie og Martin

 

 

Kurt Steinar, Åse, Monica

 

 

26.05

11.00

Alle sammen møte

 

 

 

 

Emma Bestul?

 

 

 Frode, Renate;

 

 

26.05.

19.30

Lovsangsmøte

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02.06

11.00

 

David Engebretsen

Oddvin

 

 

 

Per Øyvind

 

 

Øyvind, Kristin, Berit

 

Teamkveld?

09.06

11.00

 

Ida

 

 

 

 

 

 

Olav, Per, Alinde

 

Nattverd

16.06

11.00

Hellevika etter møtet?

 

 

 

 

 

Alie og Martin

 

 

 

 

 

23.06

11.00

 

 

 

 

 

Kari og Stein?

 

 

Kurt steinar, Åse, Monica

 

 

30/6

11.00

 

 

 

 

 

 

 

 

Øyvind, Kristin, Berit

7

 

Oppdatert